Kontakt

Agni WEBs - tvorba webu

Miroslav Krejz
Kijevská 15
Svitavy

e-mail: info@agni-webs.cz
tel: 732 683 556

IČ: 74871315

 

Hledáte-li specifickou funkcionalitu či zpracování, které jste na Agni webs nenašli, obraťte se prosím na nás prostřednictvím Dharma websolutions.

Vytvoříme pro Vás efektivním a levným způsobem webové stránky na míru.

 

O projektu

Tvorbou webů se se svými spolupracovníky zabýváme od roku 2005.

Existují různé způsoby, jak weby vytvářet. Webové stránky se stávají samozřejmostí pro stále širší skupinu lidí, a tím se i zvyšují nároky na efektivitu tvorby webových stránek. Typy webových stránek, které by před deseti lety stály 100 000 Kč a víc, dnes málokdo koupí za pětinovou cenu.

Použitá řešení se stále opakují a již není třeba investovat částky, které se uplatnily na vývoj dané funkcionality. Tvorba webů nyní spíše připomíná hraní si se stavebnicí s danými základními prvky.

U Agni webs v tomto konceptu jdeme ještě dále. Nabízíme Vám už sestavené modely stavebnice, které oblékáme do nových kabátů. Tím můžeme nabízet ještě nižší ceny, než bývá u webových stránek prezentované třídy zvykem.

Jako zákazníci platíte tu nejnižší cenu a přitom získáváte zcela originální webové stránky s funkcionalitou několikanásobně dražších webových prezentací.